Şu anda bu konuyu okuyanlar: 8 Ziyaretçi

Görüntüleme Modu Konu Görünümü | Tam Görünüm
Tanıtım Kuralları

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konuyu Kapat 

02-19-2018, 11:22 AM,
Yorum: #1

width=200 height=200

Rep Puanı 0
Tanıtım Kuralları
SA-MP Sunucusu tanıtmak isteyen üyelerimizin bu konuyu dikkatle okuyup onaylaması gerekmektedir. Aşağıda belirlenen maddelere uymayan konulara gereken işlemler uygulanacaktır.

Bölüm Kuralları
  • Sunucu tanıtım konusunu proje sahipleri veya proje sahiplerinin yetkilendirdiği kişiler açabilir. Sahte üyelik ile açılan sahte tanıtımlar kaldırılır ilerlerse üye cezalandırılır.

• Konu başlığı düzenli olmalıdır. Tamamen büyük harf ve özel karakterlerin fazla kullanımı yasaktır.

• Konu düzenli olmalıdır. Düzenli olmayan konular kesinlikle bölümde tutulmayacaktır. Uyarılara rağmen aynı tür konular açılmaya devam edilirse işlem uygulanacaktır.

• Konu içeriği özgün olmalıdır. Grafik, sistem anlatımları, sistem görüntüleri vs. çalıntı yapanların konuları kilitlenecektir.

• Her sunucu için bir defa konu açılabilir. Aynı sunucu için tekrarlanan konular kaldırılır.

• Açtığınız konular önemli bir durum olmadığı sürece silinmez, arşive taşınır. Konuyu sildirmek isterseniz yöneticilerimize sudan sebepten olmamaksızın mesaj gönderebilirsiniz.

• Sunucunuzu aktif tutmanız gerekmektedir. Eğer konunuzu açtıktan sonra konuda sunucunuzun durumunu bildirmeden sunucunuz 1 hafta kapalı kalırsa konunuz kilitli konular bölümüne taşınır. Konu sahibi bölüm yöneticisiyle iletişime geçtiği taktirde konu tekrar kilitsiz bir şekilde SA-MP Sunucuları bölümüne taşınabilir.

• Home(7/24 olmayan) sunucu tanıtımı yasaktır. Bu tür sunucu tanıtabilmenin tek yolu sunucunuzu 7/24 host'a taşımaktır. Bu kurala uymayan konular Kilitli Konular bölümüne taşınır.

• Konu sahipleri ve ekip üyelerinin; güncellemeleri tek tek yeni ileti atarak belirtmesi yerine, tek iletide birleştirmesi gereklidir.

• Başarılar dileyen üyelerin iletilerini teker teker alıntı yapmak yerine, tek ileti altında toplamanız gereklidir.
Bölüm Ceza Sistemi
  • Sunucu tanıtım konusunda proje sahibi veya ekip üyeleri yanlış içerikli bir yorumu moderatöre rapor etmeyip yanıt yoluyla tartışma ortamı yaratırsa sunucunun konusu Kilitli Konular bölümüne taşınacak ve 3 gün boyunca kilitli kalacaktır.

• Sunucu tanıtım konusuna "Tanıtım Kuralları'nı okudum ve konumun kurallara uygun olduğunu kabul ediyorum." ibaresini eklemeyenlerin konuları direk olarak kilitlenecek olup Kilitli Konular bölümüne taşınacaktır.

• Tasarımı olmayan, düzensiz, sadece yazıdan oluşan, görsel içeriği olmayan, sunucu ile ilgili tanıtımı olmayan, oyun içi görüntüsü olmayan, çalıntı içerikten oluşan konular direk olarak kilitlenecek ve Kilitli Konular bölümüne taşınacaktır.

• Sunucu açma işlerinde yeni olan arkadaşlara, "klon serversiniz" tarzı yorumlar atmak yasaktır bunları yapan kişiler ilk başta özel mesaj yoluyla uyarılacak, devamı halinde gerekli cezayı alacaklardır.

• Sunucu tanıtım konusu sahipleri başka tanıtımlarda sunucuları kötüleyip kendi sunucularını övüyorsa ve bu şekilde tartışma yaratıyorsa duruma göre hatalı kişilerin tanıtım konuları 3 gün boyunca Kilitli Konular bölümüne taşınıp kilitlenecektir. Bu süreçten sonra tekrar tartışma yaratmaya yönelik hareket sergileyen konu sahiplerinin tanıtım konusu silinecektir.

• Sürekli olarak kurallara uygun olmayan konu açanlar ya da baltalama/tartışma amaçlı yorum atanlar 1-2 kere uyarıldıktan sonra forumdan uzaklaştırma alacaklardır.

Konuyu Kapat 

Hızlı Menü:

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping